Pondělí

04/04/2024

09.30-

12.00

zákon o kybernetické bezpečnosti, jak se mění pravidla hry

Ochraňte data své firmy v souladu s NIS2

Zákon o kybernetické bezpečnosti zahrnuje tisíce firem. Týká se i té vaší?
Přijďte si v tom udělat jasno s odborníkem z GoodAccess.

Srdečně vás zveme na IT brunch s Jiřím Hradským a Michalem Čížkem, kde probereme aktuální podmínky kybernetické bezpečnosti v souladu s evropskou směrnicí NIS2, která vstoupí v platnost na konci letošního roku.

Přijďte diskutovat o tom, jak posílíte kybernetickou odolnost svojí organizace a jak se můžete nejlépe přizpůsobit požadavkům stanoveným zákonem. Během setkání získáte tipy od odborníka v oboru a budete mít možnost promluvit si o nejnovějších výzvách.

Nenechte si ujít příležitost propojit se s profesionály a sdílet své zkušenosti a nápady.

Téma:

Zero Trust Architektura pro ZoKB/NIS2

Směrnice Evropské unie o kybernetické bezpečnosti se zaměřuje na posílení kybernetické odolnosti a reakce na incidenty v rámci členských států EU.

Pro koho:

  • pro organizace, které mají zájem o posílení ochrany svých dat
  • pro lidi pracující v oblasti IT, kybernetické bezpečnosti
  • pro lidi se zájmem o téma kybernetické bezpečnosti

 

Popis:

Jirka vysvětlí, koho se budou nová pravidla kyberbezpečnosti dotýkat, shrne vše o NIS2 a odpoví na otázky týkající se práva a zákonů. Potom Michal představí obecný model infrastruktury, který je potřeba k naplnění náležitých technických opatření. Vysvětlí základní principy Zero Trust, seznámí s konceptem Zero Trust architektury na úrovni sítě a jeho výhodami oproti jiným přístupům. Nakonec ukáže, jak snadno se dá Zero Trust nasadit pomocí platformy GoodAccess bez složitých zásahů do stávající infrastruktury.

Lektoři:

Mgr. Jiří Hradský – SEDLAKOVA LEGAL, s.r.o.

Nově se kybernetická bezpečnost dotkne 6000+ subjektů. Jaké jsou základní povinnosti vyplývající ze zákona a s čím můžete začít už teď? NIS2 se propíše do nového zákona o kybernetické bezpečnosti. Ač ještě není známo jeho finální znění, podíváme se na ty nejdůležitější oblasti, které budou muset povinné osoby řešit. A nejen ty.

Kontakt:

jiri.h@sedlakovalegal.com

https://www.sedlakovalegal.cz

Michal Čížek – spoluzakladatel a CEO společnosti GoodAccess

Společnost pomáhá firmám zajistit bezpečný přístup k jejich sítím, systémům a datům na základě principů zero-trust (nulové důvěry).

S téměř 20 lety zkušeností v technologickém sektoru dnes Michal vede firmu, jejíž cloudový software využívají podniky ve 120 zemích světa. Zároveň se aktivně angažuje v osvětě týkající se moderní ochrany dat, především v propagaci zavádění zero-trust principů do firemní IT bezpečnosti.

Michal je hnací silou růstu GoodAccess a jako zastánce myšlenek tzv. tyrkysových organizací garantuje, že mise, hodnoty a růst společnosti jsou v souladu s potřebami jejích zaměstnanců.

Ve svém volném čase se Michal rád věnuje svým třem dětem.

Kontakt:

michal@goodaccess.com

https://www.linkedin.com/in/michal-cizek

Těšíme se na setkání s vámi!

vstupné

od srdce dle libosti

vstupné

od srdce dle libosti

Pondělí

09.30-

12.00

04/04/2024