kde nás najdeš?

Mírové náměstí 167/36,
412 01 Litoměřice
3. patro budovy KB

fakturační údaje:
IČ: 08090629

Spisová značka C 43501/KSUL Krajský soud
v Ústí nad Labem | Neplátce DPH

rychlý kontakt

koordinátorka Petra Sýkorová
+420 725 099 916

otevírací doba

cowork space
(dle otevírací doby banky)
po—čt • 9.00—17.00
pá • 9.00—15.00

cowork space pro členy
24/7

kontaktní formulář

kudy k nám?

hlavní vstup během otvíračky banky

večerní vstup po zavíračce banky

Jaké jsou otevírací hodiny?
Standardní otevírací doba coworku je navázaná na otevírací dobu KB v jejíž budově sídlíme. Mimo otevírací dobu banky je pak vstup na akce a lekce z druhé strany budovy. V rámci TOP členství je přístup 24/7. Prostory jsou k dispozici i o víkendy či ve večerních hodinách. Je potřeba sledovat kalendář akcí. 
  
Jak mohu využívat jednačku?
Členi coworku mají jednačku k dispozici v nevybookovaných časech (např. pro cally). Jednačka má svůj kalendář. Přednost mají vždy pronájmy jednačky. 

Je zde parkování?
Parkování je možné přímo na náměstí, kde se řídí aktuálními parkovacími tarify. ve večerních hodinách, v sobotu odpoledne, o státní svátky a v neděli se neplatí. V okolí náměstí jsou záchytná parkoviště s přívětivějšími parkovacími tarify a v dochozí vzdálenosti 5 min od HUBu (např. parkování u hvězdárny nebo u soudu) 

Lze zde přijímat telefonní hovory?
Ano, vždy s ohledem na další lidi v prostoru, snažíme se vytvářet v rámci možností prostoru malá zázemí, kam si můžete chodit hovory více v klidu vyřizovat. 

Mohu si přinést vlastní jídlo a nápoje?
V kuchyňce je k dispozici lednice i mikrovlnka, můžete si tak nosit vlastní jídlo i pití. Je potřeba respektovat ostatní a nenosit do prostoru například syrečky nebo hodně jiné hodně intenzivní odéry. Ledničku udržujeme čistou, co si přinesete,  ideálně ještě ten den snězte a krabičky si odnášejte. 

Máte zde akce nebo networkingové události?
V HUBu se pravidelně konají akce různých zaměření např. IT, marketingové, seberozvojové, cestovatelské, grafické, jógové. Můžete si uspořádat i akci vlastní a nebo nás kontaktovat se zajímavým tématem, tipem na lektory, koho pozvat.

Kudy se dostanu do HUBu? 
Během otevírací doby banky je otevřen hlavní vchod z Mírového náměstí. V ostatní časy pak zadní vchod z ulice Dominikánská. 

Jak to funguje s pronájmy prostor? 
V HUBu máme k dispozici open space velký sál a fokus jednačku. Ceny a příklady využití najdete v sekci pronájmy prostor. Na dlouhodobý pronájem máme dvě samostatné kanceláře. 

Jaké jsou ceny a členství?
Nabízíme různé typy členství podle frekvence využívání HUBu, Nejčastěji využívaným členstvím je TOP s 24/7 přístupem. Podívejte se do sekce cowork. Setkáváme se i se speciálními přáními, která řešíme individuálně. 

 

Co je zahrnuto v členském poplatku?
Záleží na tom, jaký typ členství si zvolíte. K dispozici je Wi-Fi, projektor, flipchart, kuchyňka, jednačka. Za poplatek pak tisk, káva a nápoje z ledničky.

 

Můžu zde pracovat na svém projektu 24/7?
Non-stop přístup, je možný v rámci TOP členství. Je potřeba sledovat kalendář akcí a využívat ty prostpry HUBu, kde je zrovna volno. 

Jaké jsou ceny lekcí?
Ceny lekcí záleží na lektorech*kách a na tom zda se jedná o otevřené lekce nebo kurz. Podívejte se vždy na konkrétní lekci a podmínky u ní uvedené. 

Jaké jsou náročnosti jogových lekcí?
Doporučujeme konzultovat vždy s lektory*kami.  Nabízíme lekce pro začátečníky i pokročilé.

Kdy jsou lekce a jak si je rezervovat?
Rozvrh lekcí najdete na webu v sekci Studio a rezervace se provádí vždy u daných lektorů*ek. 

Co si vzít na sebe a co s sebou?
Na jógu je nejlepší pohodlné oblečení, které nikde neškrtí, netlačí, umožňuje velká rozsah pohybu a umožňuje plné dýchání. Studio je plně vybaveno jógamatkami, dekami, bolstry, bločky, pásky a dalšími specifickými pomůckami. Pokud máte své vlastné oblíbené, přineste si své. 

Můžu se stát lektorem*kou u vás ve studiu?
Můžete být lektorem*kou pro pravidelné lekce i pro speciální workshopy a víkendové semináře. Můžete se zapojit a být součástí naší litoměřické jógové komunity. V létě pořádáme i jógový festival. 

Kolik se platí pronájem za studio? 
Studio si od nás můžete pronajmout a nebo můžeme být spolupořadateli. Záleží na tom, jestli se jedná o pravidelnou lekci v týdnu, jednorázovou lekci nebo delší workshop či seminář. Ceny najdete v sekci pronájmy prostor. Součástí je veškeré vybavení studia. 

Jaké je vybavení studia? 
Studio je plně vybaveno jógamatkami, dekami, bolstry, bločky, pásky a dalšími specifickými pomůckami. K dispozici je plně vybavená kuchyňka. Pro workshopy a víkendové akce je k dispozici i projektor flipchart. 

Kolik se platí pronájem za studio? 
Studio si od nás můžete pronajmout a nebo můžeme být spolupořadateli. Záleží na tom, jestli se jedná o pravidelnou lekci v týdnu, jednorázovou lekci nebo delší workshop či seminář. Ceny najdete v sekci pronájmy prostor. Součástí je veškeré vybavení studia.