Sobota

15.00-

18.00

25/11/2023

Vztahy podle 5 elementů a 9letá předzvěst letících hvězd

Vztahy podle 5 elementů a 9 letá předzvěst letících hvězd

Kapacita workshopu je omezena max. na 25 lidí, proto je nutné se předem registrovat e-mailem na tomas@tomasondrak.cz.

Vstupné je 300,- Kč / osobu (platba předem na účet po potvrzení v e-mailu) nebo přes odkaz u vstupenky.

Ve staré Číně popisovali situace v lidských osudech a vztazích pomocí přirozených dějů, které můžeme pozorovat v přírodě. K jejich uchopení a popisu použili základní prvky – 5 elementů: dřevo, oheň, zemi, kov a vodu.

Klasický čínský pentagram pěti prvků nejspíš znáte a možná i symbolický a archetypální význam každého prvku. Méně známý je fakt, že každý z nás má svůj vlastní prvek. A stejně, jako se jednotlivé prvky navzájem podporují, kontrolují, obohacují nebo vyčerpávají, tak na sebe různí lidé působí i ve vztazích.

V první části workshopu si vysvětlíme základy prvků a pentagramu a podíváme se na to, jaký prvek odpovídá každému z nás a jak se to projevuje ve vztazích a v rodině nebo pracovním týmu. Pomocí prvků a jejich projevů v našich životech, je dokonce možné vztahy nejen pochopit, ale i harmonizovat.

V druhé části workshopu se podíváme na časové cykly, které nás, podle našeho prvku, ovlivňují každý rok. Vše v životě, včetně témat osobních, vztahových, či kariérních, se vrací a projevuje v různých podobách a fázích vývoje a cyklicky se opakuje po celý život.

Jedním z vlivů, který perfektně funguje a platí pro všechny, je cyklus Životní devítiletá předzvěst podle letících hvězd Velkého Vozu, popsaný ve starobylé čínské astrologii. Pokud máte zájem o poznání tohoto životního rytmu a toho, jak nás ovlivňuje v každém roce našeho života, je workshop přesně pro vás. Zjistíte tak, které roky jsou vhodné pro nové začátky či návraty k sobě, některé naopak vysvětlí potřebu odpočinku a stabilizace a některé jsou vhodné třeba pro navazování nových funkčních a ukončování starých nefunkčních vztahů.

Obsah:

– úvod do pentagramu prvků a jejich projevů v našem životě

– vztahy podle 5 prvků

– úvod do vlivu jednotlivých roků v 9 letém cyklu

– princip vlivu roku narození na individuální působení jednotlivých roků

– osobní výpočet a diskuze nad předpovědí

Skripta a tabulky pro výpočet jsou součástí materiálů, které dostanete na začátku workshopu. Na konci setkání si odnesete poznání vlastního prvku, pochopení jeho vztahů a osobní předpověď platnou na celý váš život.

Sdílejte příspěvek:

Facebook
LinkedIn

vstupné

300 Kč

vstupné

300 Kč

Sobota

15.00-

18.00

25/11/2023

Tomáš Ondrák