Sobota

13/01/2024

09.00-

12.00

Workshop intuitivního tance s CHAKRA dance Litoměřice

Workshop intuitivního tance s CHAKRA dance

Milujete tanec? Já ano. A mám to štěstí, že se mi podařilo naplnit svůj taneční projev pocitem jasnosti a jistoty. Díky tomu jej již mohu vést více intuicí spíše než naučenou choreografií. A protože sama cítím, jakou radost mi to přináší, ráda bych se o to s vámi podělila.

Pomohu vám naučit se univerzální pohyby tak, aby pro vás bylo snadné tančit na jakoukoliv hudbu a cítit se přitom skvěle.

A nebo se s hudbou spojit tak, že budete schopni vytvořit vlastní vědomou choreografii či vystoupit i bez ní, jen s jasnou myšlenkou, využívat vlastní taneční slovník s jistotou a radostí.

Právě toho se budeme snažit docílit…

Naučíme se spolu nejzásadnější a i na některých tanečních lekcích tolik opomíjený základ, jakým je rovnováha, bez které je tanec (a nejen ten) spíše neustálým zápolením.

Poznáme kouzlo izolací pohybu, rozhýbeme celé tělo včetně svalů, které mnozí při tanci možná ani nevyužívají.

Naučíme se v tanci pracovat s energií a jak ji dostat přesně tam, kde je jí třeba.

Využijeme základy různých druhů tance tak, abychom dokázali zapojit celé tělo i jeho energii.

Vše následně využijeme během půlhodinového CHAKRA dance, kde se budeme věnovat práci s energií ještě mnohem hlouběji, podle jednotlivých čaker.

Cena workshopu je 500 Kč.

Registrace: tanec@annahrochova.cz

Místo konání: Litohub • Studio na Pahorku: Mírové náměstí 167/36, Litoměřice (podkroví KB, vstup zadním vchodem z ulice Dominikánská, 3.patro)

vstupné

500 Kč Kč

vstupné

500 Kč

Sobota

09.00-

12.00

13/01/2024

Anna Hrochová

Od roku 2005 jsem prošla výukou více tanečních stylů, kdy mému srdci nejbližší byl dlouhou dobu tanec orientální, chcete-li břišní, a věnovala jsem se především stylu tribal fusion. V průběhu let jsem se účastnila mnoha kurzů a workshopů s lektory z celého světa, od Ameriky přes Evropu až po Indii, měla jsem tu čest čerpat od takových jmen jakými jsou Rachel Brice, Unmata, Hemant Devara… Velice dobře si však pamatuji vliv Amy Sigil a později taneční skupiny Shakra, které vedly své lekce s velkým důrazem na vnímání energie a emocí. Kromě vlastních vystoupení od soukromých akcí přes taneční festivaly i jiné veřejné akce jsem vedla výuku orientálního tance a tribal fusion nejprve v DDM v Ústí nad Labem, později jsem otevřela vlastní lekce a workshopy v Litoměřicích.
terapie tancem terapie