Pondělí

17.00-

19.00

26/02/2024

komunitně bez obalu

Začínáme: Komunitní obchod v Lito

Začněte s námi: Cesta k udržitelnému způsobu nakupování v Litoměřicích! Zveme vás na setkání příznivců nejen bio bezobalového obchodu.

„Chceme vám představit naši vizi založení komunitního obchodu, kde můžete nakupovat bez obalů a podporovat fair trade za fér ceny a lokální ekonomiku. Toto setkání je určeno nejen lidem, kteří by se chtěli aktivně podílet na provozu komunitního obchodu, ale také těm, kteří by si jen rádi přišli nakoupit. Hledáme podobně smýšlející jedince, kteří by se chtěli zapojit do naší společné vize.“ “ Oldřich Dobrovolný.

Vize komunitního obchodu:
  1. Lokální podpora: Podporovat lokální podnikání, zemědělce, spolupráci a tím posilovat místní ekonomiku a komunitu
  2. Snížení odpadu: Minimalizovat používání obalů a balicího materiálu, přispívat k udržitelnosti a snižování environmentálního zatížení.
  3. Fair trade: Podporovat etické obchodování a spravedlivé podmínky pro producenty a pracovníky v celém dodavatelském řetězci.
  4. Zdraví a kvalita: Nabízet přístup k vysoce kvalitním a bio produktům, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví lidí.

Setkání se uskuteční v prostorách Litoměřického LitoHUBu na adrese Mírové náměstí 36, v 3.patře nad Komerční bankou.  Začínáme od 17:00 hodin. Přijďte včas do 17.00 je otevřen hlavní vchod předem z Mírového náměstí.

Ať už jste prodejce, zákazník, podporovatel, zvědavec, přijďte se s námi seznámit, podělit se o své nápady a zkušenosti a společně budujme lepší a udržitelnější budoucnost! Těšíme se na vás!

Oldřich Dobrovolný

Máte dotazy? Kontakt: dobrovolnyoldrich@gmail.com

Sdílejte příspěvek:

Facebook
LinkedIn

vstupné

dobrovolné od srdce dle libosti Kč

vstupné

dobrovolné od srdce dle libosti Kč

Pondělí

17.00-

19.00

26/02/2024